Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz A guru #19335 üzenetére

    azt tudom hogy penge vagy :) sajnos empirikus úton tapasztaltam ezt meg :D (csak vicceltem jók voltak a meccsek :) )
    Ezért nem az UT-t nyomom és ezért hangolt le az hogy sima seasonben ilyenek az emberek. régen sokszor 2 csillagos csapattal is lehetett menni mert voltak ellenfelek és voltak olyanok mint én akik ha látták hogy cselezek Ők is lazára vették. Onnan is lett egy holland srác ismerősöm akivel sokat funoltunk késöbb. Most meg ? Se 2 csillagos csapat se laza gameplay. Alig találok már playert 4 csillag alatti csapattal. Mindenki nyomatja a Barca-Real-United kombót (de inkább Reál-United) Se egy Olasz nemzeti csapat se egy Juve se egy Francia nemzeti stb. Kihaltak ezek a szekciók. Pro playerben mindenki csatár akar lenni( Mondjuk régen is :D) Annyira elhiszik az emberek hogy "nyomás" van rajtuk. Manual kontrollal 3 csillagos csapattal ellenfél nincs :D Csak tudod lehangolnak az egysíkú meccsek. Meg most őszintén én is tudom hogy rossz player vagyok ha nem a bugokra játszom és nem OP-ban tolom, de valakik tényleg elhiszik hogy prok közben meg Assisteddel játszanak OP dolgokra :D és tisztelet a kivételnek mert vannak itt kollégák akik manualban vagy nem OP dolgokkal is bedarálnának MdewC,Te,Szigma70 stb. de ilyenkor látom is a különbséget,de egy olyan player ne menőzzön már akinek 3-mat rúgok egy meccsen mert hiába rúgott ő 4-et tudjuk jól hogy 1 meccsen bármi lehet és most ezt dobta a gép csak oda. Na ez-az amit nem szeretek amikor casual playerek pronak hiszik magukat meg örülnek a semminek és a prokat majmolják.

Új hozzászólás Aktív témák