Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wizard!

    csendes tag

    Sziasztok!

    A tegnapi nap megvásároltam a FIFA 17-et PC-re, és vásároltam hozzá egy Xbox 360 Kontrollert is ami számítógépre is kompatibilis!

    Miután feltelepítettem a játékot, és elindítom az az üzenet fogad, hogy egy újabb videókártya illesztőprogram szükséges a játék elindításához. OK-ra kattintok, majd mégis elindul a játék, viszont a Reus töltőképernyőnél kilép a játék, hibaüzenet nélkül.

    AMD Radeon HD 6950 2GB videókártyám van, és Windows 10 64 Bit-es operációs rendszert használok!

    A videókártyához megjelent legújabb illesztőprogram van feltelepítve. (Crimson Edition 16.2.1 Beta)

    Viszont a játék egy ennél újabb illesztőprogramot kér, viszont az meg sem jelent ehhez a videókártyához.

    Próbáltam megoldást keresni az interneten, de sajnos nem jártam sikerrel!

    Azt a tippet adták, hogy töröljem le a jelenlegi illesztőprogramot, és telepítsem fel a 14.9-es verziót!

    Ezt megpróbáltam, el is indult a játék, viszont a Journey módot ha elindítom kilép a játék.
    Barátságos mérkőzést azt tudok indítani, viszont így tele van a játék textúra hibákkal, és nagyon zavaró, játszhatatlan a játék így!

    Valaki tud erre megoldást? Lesz egyáltalán ehhez a videókártyához olyan illesztőprogram amivel játszható lesz a játék? Vagy a játékhoz jön ki egy frissítés ami orvosolja a problémát?

    Mit javasoltok? A segítséget előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    "A megbízható embert még ellensége is tiszteli, mondta volt nagyapám -, mert a megbízható ember a társadalom sziklaköve, amire országot lehet építeni. A többi szemét, amit elfú a szél..."

  • Wizard!

    csendes tag

    válasz wednesday #2945 üzenetére

    Ez elég lehangoló, mert a VGA teljesítménye, bőven elég az Ultra beállításhoz 1080p/60fps mellett.. :((

    Ilyen problémába még sosem ütköztem.. Egyszerűen nevetséges húzás az AMD-től, és az EA-tól is!
    Más játékot meg tudnak oldani, hogy elinduljon, egy FIFA-t pedig nem?..

    [ Szerkesztve ]

    "A megbízható embert még ellensége is tiszteli, mondta volt nagyapám -, mert a megbízható ember a társadalom sziklaköve, amire országot lehet építeni. A többi szemét, amit elfú a szél..."

  • Wizard!

    csendes tag

    válasz varmi2 #3035 üzenetére

    Szia!

    Ugyan ezzel a problémával küzdöm! A különbség az, hogy én megvettem a teljes játékot, és egy Xbox Kontrollert is hozzá a megfelelő élményért, és utána kiderült, hogy nem indul a játék.. Szenzációs!

    A hiba oka:

    A Radeon HD 5000 és HD 6000 szériához már nem gyárt újabb illesztőprogramot az AMD! A játék pedig egy olyan illesztőprogramot kér, ami erre a videókártya szériára nem jelent meg. Ennek hiányában a játékot nem képes futtatni.

    Reménykedésen kívül más lehetőség nincs sajnos! Hátha az AMD kiad egy javítást, vagy esetleg a FIFA..

    Egy kényszermegoldás viszont van! Le kell törölni teljesen a jelenlegi videókártya illesztőprogramot, és a 14.9-es verziót kell feltelepíteni! Így el fog indulni a játék, viszont tele lesz textúra hibákkal, és a Journey mód sem fog működni.. Én kipróbáltam, de inkább vissza tettem a legújabb drivert mert játszhatatlan volt a játék!

    Én ennyit tudok ez ügyben! Ha valaki okosabb nálam, az kérem írjon egy privát üzenetet, mert jó lenne valami működőképes megoldást találni a problémára!

    "A megbízható embert még ellensége is tiszteli, mondta volt nagyapám -, mert a megbízható ember a társadalom sziklaköve, amire országot lehet építeni. A többi szemét, amit elfú a szél..."

Új hozzászólás Aktív témák