Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    Haver véleménye:
    "Én 4 meccset játszottam összesen. A kapusok nem védenek mindent. Sokkal könnyebb volt gólt rúgni mint 16-osban. Próbáltam a csavart rúgást is messziről az is bement world classon vagy legendary-n. Nem ütköztek össze a jatekosaim de mondom én csak 4 meccset játszottam.

    Az tetszett benne a legjobban, hogy tudtam szerelni Ronaldót simán, nem pattant vissza hozzá a labda. Vagyis csak egyszer amikor nem szereltem tisztán, de ez belefér bármilyen valószínűsegszámitás szerint. A váltás is jobb volt, nem volt vele annyi problémám mint a 16-osban. A passzolás sokkal jobb. K*rva jókat lehet passszolgatni, nem érnek oda ha csak egy kicsit messzebb passzolod. A játékosok nagyon jól mozognak. Meg lehet védeni a labdát könnyebben meg az AI mintha intelligensebb volna, szépen ki lehet építeni a támadást. Előre szaladnak maguktól. Na a beadás/fejelés az mintha nehezebb volna, a beadás miatt. Kicsit más mint az előzőkben és nem volt időm belejönni. Nem is kell ugranod ha jól beadod. Csak be is kell azt úgy adni. A szöglet beadás az egész más, nem sikerült gólt fejelnem, gyakorolnom kell azt még, vagy túl nehéz, túl sok mindenre kell figyelni egyszerre meg gyorsan nyomkodni. Egyszerre kell nyomni hogy hova miközben a cél mozog, meg milyen erősen. Ez érvényes a 11-esre meg a szabadrúgásra is. Több opciód van a rúgás módra, de nehezebb kivitelezni. A grafika is javult."

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák