Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jancsi

    aktív tag

    válasz Spirit #1 üzenetére

    Annyira szerintem nem telített a rendszergazda pica, bár attól is függ mit értesz rendszergazdán, aki kicseréli a nyomtatóba a patront, vagy aki software-sen is rendbentart egy pártucatos hálózatot, kezdve a felhasználói jogoktól, a routerek beállításáig.

    Hanee említette a CISCO-t, ha érdekel a hálózatépítés, küldj egy e-mail-t nekik, hogy mely oktatási intézményekkel milyen viszonyban állnak, sok helyen a szakképzés alatt meg lehet szerezni a CISCO-s papírokat ingyen, vagy jelképes összegért.

    Ha még nincs konkrét ötleted és fevélteliig nem is lesz, akkor jánlom a mérnök informatikus asszisztens képzést, ott mindenbe belekóstolhatsz amit itt felsoroltál, és mivel főiskolai/egyetemi képzés mindebizonnyal lesz lehetőséeged felvenni pluszba olyan tárgyakat amik érkelnek.

    Arra azért készülj fel, hogy ha 140 pontal beesel a szakra nem lesz móka és kacagás az egész, többnyire egyetemi tanárok oktatnak, egyetemi anyagból és a vizsa se sokban különbözik az egyetemitől.

  • Jancsi

    aktív tag

    válasz Spirit #7 üzenetére

    Sajnos nem nagyon tudom mit csinálhat egy mérnökinformatikus asszisztens, még mérnökinfóst se nagyon láttam dolgozni. :) Akiket én ismerek azok a beágyazott renszrektöl a webshop-ig mindenfélével foglakoznak.
    A munkakezdéstöl annyira nem kell szerintem félni, ha jó vagy és érdekel a dolog akkor már a tanulmányaid alatt is lehetőséged lesz az önképzsére, arról nem is beszélve, hogy a legtöbb tanszéknek elég komoly kapcsolatai vannak az adott szakterületen tevékenykedő cégekkel.

Új hozzászólás Aktív témák