Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pyrannha

    senior tag

    válasz Tom5 #26 üzenetére

    Velem is ugyanez a helyzet! És még az idő is stimmel! Én is 3 éve vagyok így egy lánnyal. Pedig amikor megismertem, akkor Ő volt az, akit talán a legjobban utáltam a világon. Aztán 2 évig semmi és egyszercsak elkezdtünk egymással poénkodni, kötekedni(csak viccesen), stb. Aztán ez átalakult egy nagyon jó(később a legjobb) barátságba. Mindent elmodtunk egymásnak, ha történt velünk valami érdekes, akkor rögtön egymást hívtuk. A végén már mindenki azt kérdezgette, hogy miért nem járunk egymással, meghogy annyira összeillünk, stb. De mind a ketten nagy bőszen hírdettük, hogy csak barátok vagyunk. Pedig ez nem így van. Legalábbis a részemről... És azóta is nagyon sokan azt hiszik, hogy járunk. Még a saját rokonai közül sem tudták sokan, hogy mi is van közöttünk valójában, annyira félreérthető a viselkedésünk egymással. Csak egy probléma van! Nem tudom, hogy mi lesz ebből a végén. Volt olyan is, hogy azért jöttem össze egy lánnyal, mert olyan volt mint Ő(belsőleg), de pár hónap múlva szakítottam vele, mert mégsem volt teljesen olyan.(azóta sem tudom, hogy hogy képzelhettem azt, hogy létezhet mégegy olyan lány mint Ő) Pedig nagyon jól összeillettünk, de Nekem akkor is csak egy lány kell, pedig lehet, hogy sosem lesz az enyém! Nehéz helyzet... nagyon nehéz! Az lesz még egy rohadt érzés, ha összejön valakivel! Az biztos hogy nagyon rossz érzés lesz nekem.

    [Szerkesztve]

    PSN ID: VDFPO

Új hozzászólás Aktív témák