Új hozzászólás Aktív témák

  • touchnet

    újonc

    Nemzetközileg elismert cégcsoportunk központja az Egyesült Államokban található. A cégvezetés mögött közel 10 éves automata, terminálüzemeltetési tapasztalat áll. Egyedi és innovatív ötleteinknek köszönhetően fokozottan nő az igény termináljaink iránt Magyarországon és külföldön is. Kiemelten fontos számunkra a kutatás és fejlesztés, az innovatív megoldások megvalósítása. Cégünk szakmai filozófiájának alapja a termékeink fejlesztése, a folyamatos újítások bevezetése. Szervezetünk egy fiatal, lendületes szakembercsapat munkájára épül. Ha szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban – a tervezést, a fejlesztést, a tesztelést támogató modern technológiákkal, eszközökkel –, ha szeretnéd kibontakoztatni képességeidet, jelentkezz! Mi teret engedünk elképzeléseidnek! Légy Te is csapatunk tagja!

    Projekt jelleggel, távmunkában keresünk fejlesztőket az alábbi feladatokra!

    Önéletrajzodban kérjük, szerepeltesd, hogy milyen tapasztalataid vannak webes fejlesztésekben, milyen alkalmazásokat készítettél!

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:
    • A fő feladat online játékok készítése
    • Specifikáció összeállítása
    • Szoftverfejlesztés, tesztelés
    • Kapcsolódó fejlesztési és tesztelési dokumentáció elkészítése

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:
    • JS, HTML, CSS fejlesztési ismeretek
    • cocos2d (js) ismerete, vagy hajlandóság a gyors megismerésére
    • Precíz munkavégzés
    • Határidők szigorú betartása

    Előnyök:
    • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
    • C# ismerete
    • Korábbi referencia értékű munkák
    • SVN ismerete

    Jelentkezés:
    support@touchnet.biz címre küldött fényképes szakmai önéletrajzzal!

  • Kov-acs

    újonc

    válasz touchnet #1 üzenetére

    Sziasztok! Csak ajánlani tudom mindenkinek a céget. Én már dolgoztam nekik korábban hasonló módon és minden rendben volt. Nagyon korrekt és rugalmas a cég. Jelentkezzetek bátran! :)

  • coco2

    őstag

    válasz Kov-acs #2 üzenetére

    A határidők betartásánál az a szigor mennyire van komolyan gondolva?

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák