Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Dr. Akula #1 üzenetére

    Nekem egy Aurora 700W-os félmoduláris tápjuk ment 2007-2020-ig gond nélkül, az első pár évben szinte végig 0-24-ben, és igazából még most is megyen hibátlanul, csak már van helyette Seasonic (merthogy nálunk nem igazán kaphatóak 2011?3 óta). (Volt rajta Athlon64 X2 s939, Phenom II X4, X6, FX-8130, Ryzen 1700X, meg 2×HD3850, HD7950, meg egy rakás háttértár, falból 600-650W körül tudtam rajta keresztül kihúzni a kraftot.)

    És mellette elég sok Atlas tápjukkal találkoztam, azok is éveket (10+) bírtak, ha a tudásuknak megfelelő konfigot tettél rájuk. De azért abból voltak szerényebb minőségben előállt sorozatuk, amikből azért döglött meg bőven - de emlékeim szerint nem rántottak magukkal alkatrészt akkor sem. Viszont tesztelési célra, még mindig van 2007 körüli tápom ebből mind a 400W-os, mind az 500?550W-os osztályban, és szépen teszik a dolgukat - előbbire megfelelően osztva még 6+2-t is mertem fixre bekötni, mert ésszel terhelve a 12V-ját simán jó tesztre - kettőbe osztott 12V-ja van...

    Szóval, saját véleményem az, hogy ha rosszabbak nem lettek azóta, akkor én most is mernék venni hosszútávra is.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák