Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rokefeller

    senior tag

    válasz kovaax #1985 üzenetére

    Milyen videókártya, meg hanyas kerneled van fenn? Nekem újabb kernelekkel csinálja azt hogy ha lecsukom a laptop fedelét, akkor utána nyitáskor látszik hogy szépen megy a gép, de semmire nem reagál, namármost akkor elvileg pont nálam is lekapcsolja a képernyőt, míg sima képernyőkímélővel elmegy az idők végezetéig. Ez intel kártyával van, próbáld ki, hogy beállítod a power management-ben hogy csak screensaver legyen, de ne kapcsolja le a képernyőt, ha akkor nem fagy, akkor megnyugodhatsz, a bug reportolva van és majd szólok ha kijavították :-)

    A télapó nem a régi már...

  • Vladi

    nagyúr

    válasz kovaax #1985 üzenetére

    Nekem olyat csinált, hogy fglrx-el random szarrá fagyott az egész. De ilyet én még nem láttam linuxon. Egér megáll, semmire sem reagál. Persze gondoltam kernel pánikolt el, de nem volt vészvillogó.

    Aztán egyszer meguntam, másik gépről ssh-n ránéztem és... ...és ment a gép. Szépen pötyögött, ahogy szokott. Próbáltam kilőni a grafikus felületet, de semmi. Leküldtem 3-as futási szintre, akkor elvileg leáll az x, de a képernyőn ugyan az maradt. Majd vissza 5-be pláne ugyan az. Újraindítani lehetett. :))

    Mióta radeonHD drivert használok, azóta minden rendben. :) Ez most úgy hangzott, mint egy sampon reklám, és nem is segít rajtad, de azért jólesett elmesélni. :DDD

    Vladi linuxsza szarrá fagyott, de mióta az új kiváló nyílt drivert használja, a haja sem korpás. :DD

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák