Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    kezdem előlről a sztorit hogy tisztán lássatok, aztán itéljétek meg ti a helyzetem. De olyan szinten ideges vagyok, hogy nem látok a pipától.::(((
    Vasárnap el kellett mennem gépet nézni, mert egy kis hülye faszok, nem tudtak windowst instalálni, és szarrá ment az egész. A winfos nem bootolt be, mondom, biztos memhiba, sajna testem nem volt, 2nap múlva átszereltem az egész komplett gépet egy másik házba, új alaplap, új oproc, ram minden új. Akarom formázni, a lemez hibás...
    utána járok beszerzem a winyót, (itt valamelyik topikban kerestem winyót meg tápot), megvettem, ma egész délelőtt utána rohantam, hazaérek egy kis cod, és megint produkálja az említett hibákat a vidikari, szívtam vele 1órát mire meguntam. Mert el kellett menni beszerleni a vinyót. Kezdek örülni, hogy működik(persze ez úgy történt mint ahogy Gozsonál volt az egész család körbeáll, kuksol, még a fater is köműves:( viven kívül:((() fent van a windows, összerakom a gépet, szívok a nyomtatóval, meg leszedek sp1et. Közben bekap a gép egy frankó blastert. beírom a futtatásba a parancsot, leszedem az sp1et az eltávolított, ami azt írja ki hogy nem talált semmit. mondom fasza, úgy hagytam ott a gépet(2.5óra baszakodás után hogy települ az Sp1, mert el kellett mennem). hazaértem, akkor írtam ide a problémát, elmentem kártyázni, hív a gyerek, hogy állandóan ujraindul a gép.:(((( mondom fasza, akkor töltsd le azz ftpről az adawaret az talán leszedi, csak a szomszéd baszott felrakni 2óra alatt:((((, (vele is még számolok), mivel kaptam a munkámért pénzt (nem kértem hanem kaptam) ezért muszáj ezt nekem holnap megcsinálni.:((( Remélem reggel 8ra át tudok menni, utána meg egyből jönnék lanra ha az úgy jó. Feltéve hogy reggel 8kor méltóztatik felkelni.
    De olyan szinten elegem van az egészből, hogy majdnem toporzékoltam az előbb olyan ideges voltam.:((( Faszom, mindíg engem ugaráltatnak, elegem van itt is megfogadom SOHA SENKINEK NEM FOGOM A GÉPÉT MEGCSINÁLNI, elegem van hogy én ugorhatok, meg mehetek be Pestre ha ez kell meg az kell.
    És most meg még azt gondolják hogy én nem értek hozzá.:(( Merthogy miért szar a gép:((((( áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá:(((:(:(((((:((((:(((((

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák