Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz hdekakas #379 üzenetére

    Fejre kell lőni, mert a fejlövés itt kifejezetten erős.
    Ja és páncéltörő lőszert kell használni, az mindenki ellen is jó, one shot one kill fejlövés esetén.
    Én a kezdetek óta RIFLE-t használok, talán ez a 3. amit használok, Hangtompító + 4x scope van rajta, olyan ruha, amiben hamarabb tageli az ellent, és itt nulla a lövés aerodinamikája, szal 10m vagy 100 nem sokat számít, mintha zsinóron húznák.
    Én nagyon szeretek sniperezgetni, de ebben a játékban sincs szinte semmi értelme a snipernek, mivel a rifle kategória legalább annyira erős, ha nem erősebb mint a sniper.

    ;) - The Power of the Light Side

  • shotika

    őstag

    válasz hdekakas #379 üzenetére

    Ahogy Anonymus is írja, fejlövés. Én lőszernek szinte mindig az armor törőt rakom be, ezt már alapszinten ki lehet fejleszteni. Fegyokra ezen kívül azt rakok amit éppen megkíván az adott cucc. Ruháknál igazából csak a gyorsabb futás, amit használok.
    Kell egy jó rifle, esetleg egy sniper (én használom, mert szeretek távolról szedegetni), egy jó side gun, meg egy silenceres smg, aztán mindenki hal.

    De egyébként lényegében farmolással összeszedsz mindent és más csak azt kell eldöntened, mit raksz a cuccauidra. Ilyen téren baromi monotonná tud válni az egész sajna, a Far Cry New Dawn ezt sokkal jobban oldotta meg. Ott a fontosabb nyersanyagokat az elfoglalandó bázisokról lehetett megszerezni, minél tökéletesebben teljesítetted ezt, annál több bónuszt adott. És még emelni is lehetett a nehézségen, így több cucc esett.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

  • p a s s e r

    őstag

    válasz hdekakas #379 üzenetére

    hát mert túl sok dolog van benne, pl ezer féle puska, amik igazából annyira nem különböznek egymástól, főleg moddolgatás után... ha veszel valami célzókütyüt pl. puskára, az onnantól bármelyik másikra is felszerelhető, ruhákból is van kismillió, ami elég szánalmas szvsz, de akár harc közben, ellenfélről ellenfélre is átöltözhetsz az évszaknak/alkalomnak megfelelően... pont, ahogyan a fegyverek is cserélgethetők... fejlövés páncéltörő lőszerrel puskából (ahogy írják), valami rakétavető, kés... nagyjából ennyi kell, meg játékstílusnak megelelő ruha (nekem pl. osonós), ja és a rakétás hátizsák... a terápiás állatok engem inkább zavartak, állandóan felverték a környéket...

    [ Szerkesztve ]

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Új hozzászólás Aktív témák