Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz imyourfriend #4000 üzenetére

    régebben jó játékos voltam
    Kiöregedtél.:DDD
    Far Cry 3-ban amúgy könnyű a sniperezés. Sőt, még bénázás
    is belefér egy ilyen expert challenge-be, nem kell mindent elsőre lelőni.:))
    (Max. akkor kellene arra koncentrálni, ha tutorial videót csinálsz YouTube-ra.)

    Amúgy találkoztam olyan 20-22"-is Full HD (16:10-es, 1920x1200-as) monitorral,
    amin olyan brutális volt az input lag, hogy egy ikont (!) nem találtam el az egérrel
    a Win7 desktopon. Jó, mondjuk az egér is "vezetéknélküli" volt, így összeadódik.
    Mondjuk nagyjából akkor ültem először és utoljára azelőtt a gép előtt. (Sz*r volt.)

    Biztos meg lehet szokni*, de hihetetlen idegesítő, mindent sokkal lassabban kell
    csinálni, mert nem akkor áll meg az egér, amikor megállítod, hanem sok-sok ms
    elteltével. Ugyanis nem azt látod a monitoron, amit a gép kiküld rá, hanem annak
    egy korábbi (az input lag mértékének megfelelő idővel korábbi!) állapotát.:( Ezért
    alkalmatlan játékra (is) az ilyen monitor. Filmet nézni persze jó. Max. a szinkron
    csúszik el picit, de azt vagy nem veszed észre, vagy lejátszóban utána állítod.;]

    *: ti. a gép gazdája napi szinten használta, és simán eltalálta az ikonokat.:))

    pingem 30 környékén van
    Neked a szerverhez képest lehet. De a másik játékosnak lehet nagyobb, tehát
    nem biztos, hogy valójában ott van, mikor úgy látod, hogy. Ennek a legdurvább
    példája az első FC3 multis "próbálkozásomban" volt, amikor az egyik** ellenfél
    "ugrált" a pályán, tehát gyakorlatilag lehetetlen volt eltalálni.:( Max. sorozattal.
    (Kérdés, hogy a játék motorja mennyire kompenzálja az ilyen találatokat.:R)

    **: ha nálam lett volna a hiba, akkor az összeset így láttam volna: nála lehetett.

    Ettől függetlenül elhiszem, hogy jobban ment a célzás a 22-es monitoron. Talán
    a más látószög miatt. Soktényezős a dolog. Mindenesetre ha túl nagy a kijelző,
    még mindig lehet messzebb ülni tőle, de ha túl kicsi, akkor "bele kell bújni". Az
    meg kifejezetten nem jó a szemnek, hogy állandóan közelre kell fókuszálnia.:O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák