Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0tcha

    tag

    1kisez 1kisaz..
    nekem tetszik a jatek ennyire szep, kidolgozott grafikat meg nem igen lattam FPS ben(hangsulyozom FPS ben :) )
    viszont szerintem ha a sztoriba nem kerulnek bele a szornyecskek akkor meg jobban tetszene... igy kisse irrealisztikus ;> hasonlit a wolfeinsten 3d ra ebben. ott mondjuk letettem a jatekot miutan megjelentek a poktestu robotlenyek meg a tobbi nemtommi. itt sztem a csodalatos grafika miatt maradok es jatszom vegig.

    mas: 1 akkora bug jott elo vmikor h... a boat palya utan (asszem jot irok) ahol le kellett loni a helikoptert ( mellesleg en is 7-8 raketaval szedtem le.. nem veletlenul raktak oda a parancsnoki szobaba :) ) megintcsak szigeten lettem ahol vmi barlang vagy templom bejaratat kellett kirobbantani.. lementem es par perc vandorlas es oldokles utan olyat tapasztaltam... adott 1 nagy romos terem.. tele katonaval meg raketavetos szornnyel + lathatatlan szornyekkel (oket viszon CryVision-ba lehet latni mig lathatatlanok)
    varok 1 kicsit had irtsak 1mast a szornyek es emberek..
    aztan par granat.. raketa.. 2-3 tar az m16 bol vagy m4a1 vagy nemtom hogy hivjak es azt latom h minden ''eloleny'' all 1 helyben de mozognak a testreszeik stb... CryVision ba mindegyik ''meleg'' 10 perc utan is persze folyamatosan lottem a nagy szornyet aki 200 golyo utan is 1helyben jart de nem lott vissza ram... aztan a mozgaserzekelos tavcsovel vegigmertem a terepet es mind1ik halott volt!!!!! nem vagom mi lehetett kisse meglepodtem a dolgon.. a feleslegesen kilott golyok miatt meg kesobb szivok mert a kovetkezo termekben igencsak szukseg lenne rajuk... vki hasonlo tapasztalat ??
    fenntvan a legujabb patch bar a jatek nem eredeti de nem modositottam semmi belso beallitast sem.

    Vae victis!

Új hozzászólás Aktív témák