Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    És akkor némi "tízör":)!

    Itthon, angol nyelvű Fantasy Wars, csak 1900 HUF-ért! CD Galaxis, 576 kbyte. Ennyit bőven megér ez a játék, szerintem zseniális.

    Térképek között átvihető, tapasztaló egységek, földi-légi harc, hexagrid, és némi nyomás, hogy időre kész legyen a feladat... akár a Fantasy Generalban annak idején... ő meg ugye a jó öreg Pancser (Panzer General) kistesója volt.
    Szóval akinek valami motoszkálni kezd az agyában e nevek hallatán az ki ne hagyja ezt a szépséget, mert többet veszt, mint sejtené... ez egy nagyon szép, szolid játék, nem elsősorban kezdőknek, de korántsem olyan nehéz, mint egy Etherlords. Határozottan játszhatónak tartom. Megkockáztatom azt is, hogy talán a legjobb hexás körös stratégia, de ízlések és fotonok - mint tudjuk - különbözőek. Az új King's Bounty lehetne valamilyen szinten veszélyes rá, de miután ez utóbbit impossible fokozaton élő egység vesztése nélkül is végigjátszottam én sokkal gépiesebbnek, unalmasabbnak tartom, mint a Fantasy Warst.

    Jó sok az egység, sok a tárgy, vannak hősök, mindenki tapasztal, szintet lép... számít a domborzat, hátulról az íjászok segítik az előttük harcolókat, vannak varázslatok, szóval lehet agyalni.. én a történetet is imádtam, a hősök érdekesek (bár én az ork muksó hörgését kicsit untam már) és meglepően részletes a grafika. Az animációk nagyon jók.

    Íme egy kis gameplay:)! Remélem nektek is nagy öröm lesz megszerezni az első sárkánybébit... az elején vigyázni kell rá, de aztán... hhuuuhh... duuurvaaaa!

    szerk: egy dolgot kihagytak, amit gondolom senki nem hiányol: nincsen benne "rugged defence" háhááháháh.D!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák