Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyimger

    őstag

    válasz Ryder62 #5596 üzenetére

    Akkor én elkezdem sorolni a New Vegasban szereplő városokat, Te kontrázz rá egy FO4-el, és megnézzük, ki bírja tovább. :) Ebben a játékban kihaltnak tartják például a Freeside-ot vagy a Stripet, de elég jó okkal üres: nem teheti be a lábát akárki. De ott van Goodsprings egynek, ami egy jó kis lakott, felszerelt (van minden, ami kell) település. Jacobstown is jó példa, Novac, Nellis légibázis, stb. Ezek mind ontják magukból a karaktereket és a mellékküldetéseket. Én nem játszottam még végig a Fallout 4-et, de úgy érzem, minden saját nevű karakterrel beszéltem már.
    Ellenfelek viszont... amíg nem foglalsz állást, addig nem fognak állandóan zaklatni, az tény. És ez rossz? NCR bázisok, Légió bázisok, Boomer bázis, Khan település, stb. Addig kell bejárni és küldetéseket felvenni, amíg megteheted, utána egyből lőnek. Ezzel szemben az új játékban hány olyan nem kihalt település van, ahol nem támadnak rád vagy fosztogatók, vagy mutánsok, vagy ghoulok? Olyan sormintát csinálni egy Fallout játékba, hogy fosztogató-ghoul-mutáns-fosztogató-ghoul-mutás város, meg lehetett volna ritkítani egy kicsit. Csak azt mondom, hogy ha minden settlementre jutna egy lakott város emberekkel, küldetésekkel, boltokkal, akkor az sokat dobna a térképen. Például jó lenne Sanctuary Hillsből (saját tanya) átjárni Concordba küldetésért és eladni a terményt. Felhúzhatnék több settlementet, de ha nem akarok? Vagy ha nem akarok segíteni a Percembereknek? Akkor addig minden kihalt lesz?

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Új hozzászólás Aktív témák