Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xFreex

    aktív tag

    válasz Hunork #5074 üzenetére

    Gondolom a csaj (Sydney) a fegyvere miatt eset áldozatul. Pedig odaadja ő azt magától is, csak beszélni kell vele a faterjáról, aztán meg bizonyítékot szerezni, hogy nem csak úgy otthagyta. :U

    Apropó idegen puska. Az egyedi változata is megvan? (tűzlándzsa)

    - This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Hunork #5074 üzenetére

    Es a Stalker-t miert hagytad ki a felsorolasbol ? :P :C

    xFreex - en is pont igy jartam, egy olyan helyen, ahol jopar lepcson kell felmenni egy eromuhoz vagy benzinkuthoz...epp a tetejere szottyant, hat ett a mereg is rendesen...
    Amugy amikor 2,5 evvel ezelott jatszodtam, akkor megvolt, az idegen hajon osszeszedtem meg hozza vagy +100 loszert.

    HáGé - ki kell kiserletezd, hogy milyen fegyvert hasznal szivesen...ha jol dereng soretest,geppisztolyt es pisztolyt.Meg ilyen-olyan puskakat.A mesterlovesz is mehet, valamint ha van idegen hajos kiegeszitod, akkor az idegen fegyvereket is tudja hasznalni ha jol emlekszem, foleg az idegen puskat.
    Amugy ezen a kepen valamelyik utos Magnum pisztoly van nala.

  • PeL

    addikt

    válasz Hunork #5074 üzenetére

    Antonius szavaira támaszkodva igen, a STALKER nálam simán beférne az első második helyre ebben a listában. Mondjuk a Deus Ex-hez még nem volt szerencsém de amiket olvastam róla annyira nem győzött meg. A Fallout 3 valóban benne van minden idők legjobb játékai top3-ban nálam.

    A Doom és Quake... John Carmack és John Romero nálam is példakép lehetne, annak idején valóban korszakalkotó játékokat csináltak a Doom-okkal és Quake-ekkel, de a Quake 4 már nem állta meg úgy a helyét szvsz. És épp mostanság olvasom a róluk kiadott könyvet immár harmadszor (David Kushner - A Doom Legendája vagy angolul: Masters of Doom) ami gyakorilatilag az életüket mutatja be, hogy hogyan váltak egyszerű gyerekekből a számítógépvilág történelmi alakjaivá.

    Crysis szintén technikai áttörésnek számított 2007-ben grafikailag, a folytatások már szerintem csak gyenge próbálkozások voltak, a grafika nálam nem számít, az első részt tartom etalonnak a trilógiából.

    Max Payne: Jó kis akciójáték, elsők között volt akik alkalmazták a bullet time effektet (vagy talán először?), de nincs újrajátszhatósági értéke így kb egyszeri élmény.

Új hozzászólás Aktív témák