Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz EmberXY #20008 üzenetére

    Pont a napokban néztem én is miként lehet jelenteni egy kamut (aki nem ismerős). Egy vicc az egész annyira el van rejtve a sok választási lehetőség között. Miért ne lehetne simán olyan is, hogy ez egy fake profil? A FB védi őket. Nekik a statisztika és a számok a lényeg, abban pedig jelentős szerepet játszanak a kamu oldalak. Szerintem a FB felhasználók száma több, mint a felére csökkenne, ha törölnék a kamukat.
    Egy ismerősöm lájkolgatta ezt a kamut.
    3 ezer 300 idióta ember az ismerőse és egyiknek sem tűnt fel, hogy a képeken egy amerikai színésznő van?
    Természetesen 2 nap múlva kaptam az értesítést, hogy átnézték és minden rendben vele. Nem értik mi a gond. :)) Kérték értékeljem a munkájukat. Kérdeztem ez most komoly, hogy ennyire vakok? Odaírtam kinek a képei stb, azóta eltelt pár hét és kamu ugyanúgy jól van, ahogy sok másik is.

    Tegnap pedig egy ismerősöm szólt, hogy neki viszont törölték a profilját, mert nem a valódi nevén volt fent évek óta, hanem becenéven (mindenki úgy ismeri). Sok ismerőse és fotója volt....
    Igazság az van bőven....

    kidnou: Igen, 2 napja nálam is eltűnt a hírfolyam.

Új hozzászólás Aktív témák