Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz DNReNTi #29126 üzenetére

    Telefonon nekem is csak a Messenger van és az a legfontosabb része amúgy is, mert ott dumálunk haverokkal, rokonokkal. PC-n használom a házikót, kezdőlap, üzenőfal, nem tudom mi a neve.... de ott fullba kitiltottam mindent amit rühellek, szóval csak az jelenik meg ami viszont tényleg érdekel is, csak olyan ismerős és csak olyan csoport bejegyzése. Ha nem nézek rá 24 órán át max 5-10 esemény jön újnak. Szóval nem mondanám, hogy izzasztóra terhelem a szervert. :D Itt a PH-n sokkal több időt töltök. Káros ez az oldal. :D

    Tudom, hogy miről beszélsz amúgy, vannak akik baromira ráfüggnek, akik benne vannak 100 csoportban és gyakorlatilag akármilyen gyorsan húzza le az üzenőfalat folyamatosan újak jönnek és sosem fogy el, egyszerűen rabjává vállnak. És minden negatív dolgot, minden stresszt szív vele együtt, olyan emberekét akikkel nem is kellene foglalkoznia. Az internet hatalmas információt zúdított az emberek agyára és ezzel nem sokan bírnak, egyszerűen nem erre lett az agyunk kitalálva, hogy többszáz vagy többezer Km-re lévő dolgokkal is úgy foglalkozzunk, mintha a szomszédban történne. Nagyon megterheli az embereket mentálisan, mert arra vagyunk kitalálva, hogy azzal foglalkozzunk ami a környezetünkben zajlik. Ezzel van aki bír, van aki nem és az utóbbi a jóval több. Ismerem, mert a családban is van ilyen. Engem szerencsére az ment meg, hogy nagyon válogatós vagyok, kevés helyre teszem be a lábam és emiatt kevés tartalom is jön a falra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák