Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz magi20 #6701 üzenetére

    Ezt nekem írtad?? :F Mármint a hibást, meg a zsír karit?? :F Ha nekem akkor a kari zsír. :K :R A hibásró annyit hogy nem reagálnék senki írására mert nem hozzám címezte. Jelen állás szerint csak annyi közöm van a dologhoz hogy én lennék a 2pa megint. :K Még annyit füznék hozzá a szerverre belépek és kidobnak dologhoz hogy ha valaki pénzt áldoz a saját és más szórakozására akkor hagy döntse már el hogy kivel játszik. Még akkor is ha az publikus szerver általában. Én nem ismerem ezt a Banano csávót még a játékból sem nagyon csak innen a fórumból, de gondolod akarnék vele játszani ilyen duma után?? :F Ti is megválogatjátok hogy kivel játszotok a szerótokon. Ha UA-zik repül ha remote-ozik repül, ez ennyi. Ha valaki kidugja a sarok mögül az ASP csövét na az a király. :B ;) Ha nekem lenne szeróm akkor gondolod hogy ha egy jót akarnék játszani nem kidobnám a fölös embereket?? Akár innen is egy kettőt?? ;) Ez teljes mértékben magán vélemény, nem akarok senkit megvédeni. Mindenkinek van seggig érő keze, használja mindenki belátása szerint. ;] Amikor a Penge vs. Kratos akció is kezdődött és azótai is mind a kettőjükkel jóban vagyok, asszem. Mindkettőjükkel megbeszéltem amit meg kell és ennyi. Sajnálom ami történt akkor, de nekem egyikőjükkel sem volt problémám.

    #6704 tzimash: A teljes napfogyatkozást volt szerencsém a Balaton partjáró végignézni. :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Új hozzászólás Aktív témák