Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #82675 üzenetére

    nagyon rajok voltunk azzal az FM adoval
    de a tanarok becsuletere legyen mondva, tenyleg nagyon szemfulesek voltak, es a klasszikus modszereket megfogtak kb egybol
    akkoriban meg ment a metalkorszak, csomo osztalytarsamnak vallig vagy azon tul ero haja volt
    fulben bent a fulhallgato, tablanal feleleskor lerajzoltattuk vele egy gazturbinas tokomtudja mit fenezet-felmetszetben
    dolgozatiraskor ablak feloli padsor bal tenyeren pihentetve a fejet szamolta a fogaskerek hajtas geometrijat 4 tizedes pontossaggal - fejben... legalabbis a tanar azon csodalkozott, hogy pl a fejkor atmerot, aminel a modult egy tortszammal kell szorozni a fuggvenyben, azzal hogyan tudnak fejben is szamolni ennyire
    :DDD

    nemet dolgozat kiosztaskor varatlanul aszondja a osztalyfonok tanar:
    -na akkor beszeljuk meg a feladatokat (itt mar gondoltuk, hogy gyanakszik vmire, mert sosem volt ra erre pelda korabban....), tamas, hogy is volt ez a mondat nemetul:
    -hat...ooo.....ooo....oooo
    -de hat most irtal belole 4-s dolgozatot.... (amugy 1.8-2 kozott volt)
    -tanar ur, nemtom, akkorugy bevillant vmi, es azert...
    -aha... biztos
    (alig birtuk ki rohoges nelkul)

    töritanar szinten o, ott is volt egy-ket hasonlo hiba, de nem tudtak mihez kotni, mert nagyon odebb ulo emberek rontottak el ugyanott ugyanugy
    -kiosztaskor mondja, tudom am hogy vhogy csaltok de ra fogok jonni hogyan.
    -tanarur, itt mar hájtekk van
    erre csak nezett is, hogy meg csak le sem tagadjuk, hanem bevallaljuk , hogy van vmi cheat

    na utana voltak olyan dolgozatok, hogy a gyanus emberke a tanari asztalnal ult kint, elore meghatarozott ulesrenddel jottek, a terem vegeben alt egy lyukasoras ráérő tanar az ofö meg a katedranal es a szemeikkel szekenneltek folyamatosan mindketten fel-ala jaroroztek... a radiofrekinek mind volt hol ulsz :DDD

    aztan kesobb, amikor megvolt az erettsegi is, meg a biziosztas is a banketten megkerdeztek, hogy most mar megmondhatjuk, mi volt ez a modszer, mert tobbszor is volt a tanariban gyules, hogy megosszak egymassal a 4B-nel dolgozatiratas kozben mit vettek eszre...vagyis inkabb, hogy mit nem

    volt egy necces helyezet, amikor a mi halado nemet csoportunk es kezdo nemetes is egyszerre irt dolgozatot, egymas melletti termekben
    ket radioado is volt a 9V-s elemes nagyobb, ez volt nalunk, a 1x1.5V-s elemes kicsi meg ott, de abban merultebb is volt az elem
    mivel altalaban en sugtam a radio frekik is egy helyre volt beallitva, ezt nem allitottak at a kisebbikben mashova, ugyhogy siman leirtak a mi dolgozatunkat
    csak az volt a baj, hogy a mi lapunkon 2-vel tobb feladat volt, meg ok nem tartottak ott az anyagban se meg
    jon a kiosztas, mondja nekik a "mami" (nyugdijas nemet tanarnoje annak a csoportnak), hogy hat par embernek a csoportbol nem tudtam ertekelni a dolgozatat, mert vmi nagyon mast irtak, nem is erti hogyan lehet ez
    aaa, tanarno kerem, lehet ossze lettek keverve masik csoporteval a fenymasolonal a lapok, es azert
    uhm, jo, ennek majd utananezek
    na, kovetkezo ora megy a tanarno, mondja nekik, hogy hat tenyleg lehet hogy igazatok van es ott keveredett el a papir vhogy, mert megneztem es az alapjan jo amit irtatok, mar be is irtam a naploba a jegyeket... csak azert nem ertem, hogy mi meg nem is tartunk ott az anyagban

    de olyanok irtak 4-5-st akkor 1x, akik kezdo csoportban is a 2-sert kuzdottek nemetbol

    :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák