Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz qnadam #81919 üzenetére

    Igen, itt csak a fix helyen, térben és időben dolgozó jómunkásokra gondoltak. Én is írtam két gyors papírt magamnak, de mittomén, annyit nem szándékozom utcán kódorogni, vagy nem a belváros felé meg itt-ott csak úgy szabadon. Magamat elsőre felhatalmaztam Budapest és vonzáskörzetére :C Ezek az intézkedések már kora reggel kibuktak több helyen, csak az illetékesek nem gondoltak rá. Erre sem :W

    Egyik csoportban éppen feszegetem a határokat, hogy most akkor valóban kell-e a TEK az utcára vagy mi a szitu. Jönnek az értelmetlen észérvek, én néha játszom a hülyét, mellé persze felsoroltam a TEKes feladatkört és bekérdeztem, hogy ugyan itt hol szerepel az "állománykiegészítés" vagy mire is hivatkoznak most éppen.

    Mármint nem hivatalosan, csak mi innen a fotelből. Srác épen írta, hogy rendkívüli helyzet van, aztán próbálom rendberakni, hogy helyzet az máshol van (és már ki is basztak szigorlatról :-D), itt rendkívüli állapot akad de ezek a vizek messzebb vannak és kár belemenni a sok feltételes alkotmányos Honvédséges megfejtésbe, hogy milyen tanácsok állnak össze és mi van háborús helyzetben, inkább koncentráljunk a jelenre. Nagyon lassan közelednek az álláspontok.

    Szerintem még jelen esetben túlzás és inkább politikai balfaszkodós erőfitogtatás, mint rendes operatív meló. Aztán kiderül. Mondjuk azokat sem irigylem, ilyen kevésbé jó időben alsó kategóriás közrendőrt kell játszani, de szórakozzanak egy kicsit na.

Új hozzászólás Aktív témák