Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz FőDudu #28531 üzenetére

    Múltkor írtam, hogy lassan piszoárgondok is lesznek emiatt ott, mert kitalálták a homofóbok, hogy nehogymár közös térben pisiljenek.

    A másik véglet normálisabb, csak egyetlen hülye találta ki, hogy ő nő férfitestben, és ne kelljen a férfiwc-t használnia, mert megalázó. Kapott is a mozgássérült WC táblát, hogy mozgássérülteknek, és bizonytalanoknak.

    Ha még az erős túlzásba eső önérzetes hülyéknek is lenne egy WC, amin csak bemenni lehet a zsilipen, teljesen élhető lenne a világ :D

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #28531 üzenetére

    Jahh, kolléga írta nem túl régen "mondok én nektek valamit :D Londonban lakom... itt, ha egy társaság bulizni megy, kell lenni velük egy indiainak és egy buzinak. Csak úgy trendiek, ez alap kellék. Indiai és meleg nélkül egy buli társaság csak egy elmaradott kretén banda az itteni viszonylatban. (nem a techno barbárokról beszélek, hanem a középosztály és fölfelé, a posh-t játszókról)"

    Ugye csomó cégnél már szinte kötelező a fél vezetést nőkkel kitölteni (van ahol meg is látszik...), máshol meg rettegnek tőle, mert nem akarnak zaklatós botrányt, 1-2 év múlva GYESt, satöbbit. Kinek mi.

    Nálunk még nincs különösebb, de már várom, mert egyre komolyabb ötletek jönnek fentről és közelítjük a megoldást ebben is. Érzékenyítő tréning, csiribiri. Aztán ez is olyan, hogy ha megkérdezem miért nincs 3. és 4. WC, akkor nem értik, miért csak a csajok kapnak virágot nőnapra, meg még mindig műszaki ember vagyok, az menjen előre a liftbe aki utoljára száll ki, mert mindig megy az értelmetlen tetrisezés, aztán aki az ajtóban áll az sem mer kiszállni a csajok előtt, csak húzzák össze magukat, áááááááá.

Új hozzászólás Aktív témák