Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz qnadam #119592 üzenetére

    Ja, attól a százaléktól is olyan fejet vágott, hogy gyakorlatilag előre kikérte magának, hogy valaki rajta keresni akar (sic!). Mondtam, hogy a Dalai Lámát kellene megbízni, az megcsinálja jófejségből. Nem vette a lapot.

    Ezeket nagyon higgadtan és alaposan mind elmondtam neki több alkalommal. Abszolút nem kioktató hangnemben, inkább arra törekedve hogy ne pánikoljon be, legyen ideje és lehetősége megemészteni az információt és felfogja, hogy az egész törekvés arra irányul, hogy neki jobb legyen.

    És azt is elmondtam neki, hogy bár igen morbid téma, de részben azért is csináljuk mindezt, hogy ha ő meghal, akkor ne egy elképesztő fekete lyuk maradjon utána, hanem egy kezelhető ingatlan, ami végső soron úgy is az unokák vagyona.

    Szóval 8 éve nagyon tapintatosan és tényekre törekedve kommunikálok vele. Visszafelé csak a számító okoskodás és hazudozás jön. Meg különböző porciókban adagolt lekezelő és kioktató hangnemű megjegyzések és nagyon-nagyon sok kísérlet érzelmi zsarolásra, ami nálam abszolút nem működik. Öcsémnél működött egy pár évig, de azóta öcsém már nem veszi fel neki a telefont sem. Szóval öcsémmel már berakta magát egy olyan katalógusba, ahonnan nehéz kijönni.

    Én vélhetően erős mazochizmusból próbálok segíteni neki, de van az a határ, amikor elengedi az ember és jön a Lex Qnadam (oldd meg magad b+) :)

  • WiZARD

    addikt

    válasz qnadam #119592 üzenetére

    Azért azt se felejtsük el, hogy ingatalanosnak a gyors eladás is számít. Az a biztos, akkor kapja meg a pénzt. Mi van ha meggondolod magad, máshol találsz vevőt, akármi és ő kimarad és 1 fillért se kap.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák