Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Cybertrone #525 üzenetére

    Hogy válaszoljak az általad felvázolt "homlok egyenest veszek mindent" dologra:

    Nos.
    Igen lehet hülyén csinálom a dolgokat de minden egyes lépésemnek meg van a maga oka/magyarázata.

    Mondom is sorba:
    -Kezdetben volt egy VGA-m a 9800GX2 amihez a Giga lap simán alkalmas volt szal nem volt gond és a CM690 is teljesen jó volt minden elfért benne.
    -A VGA megsülés sem mindig volt hisz a két GTX285 egymás mellett tökéletesen ment 70 fok körül és még hangjuk sem volt a ház még mindig jó volt.
    -Aztán jött a VGA csere ugye először egy REF kari-ra ami egyedül szintén jól ment. De csak azért lett REF mert NEM TUDTAM hogy MO-n is kapni lehet speckó tuningos karikat. Sőt amikor kinéztem ezt a VGA-t akkor még nem is volt az általam megnézett boltokban tuningos. (hardverker, ipon, stb..) Több ilyen nagyobb üzletet meg nem ismertem sajnos. Google sem dobott ki semmi extrát. A ház még mindig jó.
    -Aztán ha már veszek még egyet akkor az legyen tuningos. Akkor találtam egy elkallódó linket egy boltról ahol lehet venni tuningos VGA-kat és később már hardverker-ben is lehetett. Oké akkor lett egy Palit mert biztos jól hűt.
    -Aztán akkor jött a fekete leves hogy a két karinak egymás mellett NEM szabad lennie mert elégnek nyáron de a tesztek nem ezt mutatták. Sehol nem láttam 90fok-os SLI tesztet nekem meg percek alatt a 90-et verdeste a belső kari. De a ház még mindig jó volt hisz nem karik miatt kell most sem cserélnem.
    -Na most ugye kellett egy új alaplap, hogy meg legyen a távolság és lett ez mert jó árban volt és mert nem is egy utolsó lap. De hát ugye ez nem volt betervezve hogy nem elég neki egy 19k-s CM690 ház...
    -Szal akár hogy is nézem az alaplap miatt kell most ház-at cserélnem. De egy olyat ami meg nem biztos hogy el fog férni a másik helyén.

    A végére pedig had említsem meg, hogy CPU hűtő is mindenhol jó volt csak itt ennél a lapnál nem.

    Szal érted itt mindennek meg van a magyarázata még ha elég hülye is de meg van. :))

Új hozzászólás Aktív témák