Új hozzászólás Aktív témák

  • spank0309

    tag

    válasz gyuribácsi88 #639 üzenetére

    Lassan 1 éve megvan a játék ez váltotta nálam a pubg-t a komolysága miatt, az utolsó patch óta olyan dolgokat tapasztalok (és nem csak én, a társaim is) ami kb. lehetetlen. Most tódulnak be szerintem a gyökér tízenévesek aztán egyből mennek rá a dolgokra, mert nekik az a szórakozás hogy más játékát elrontják.

    Rengetek video van fent tube-on ahogy előttem is mondták. Nem vagyok pro de megéltem már ezt azt tarkovban, elég jó játékosnak tartanak mások. Pár hónapja még csak olyan csalás volt hogy repülő emberek, most meg már olyanok vannak hogy aimbot, one hit, meg minden ellen be van keretezve, kiír mindent kinél mi van stb stb. sorolhatnám.

    És ezt élesben tapasztalom olyan helyzetekben ahol tudom hogy én jövök ki élve, nem pedig a másik, mert már számtalanszor megéltem ilyeneket a játékban. Meg olyan helyekről lőnek ki ami lehetetlen, és úgy hogy te már előtte rálőttél fél tárat a társaddal, ők meg egy lövés és halál, legyen rajtad akármi.

    [ Szerkesztve ]

    Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Új hozzászólás Aktív témák