Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz eami #892 üzenetére

    Ha van biztonsági képernyőzár akkor a simple jelszavadat nem kell megadni soha. Így azt nem látja senki. Eleve a képernyőzárat nem tudják feloldani. Anélkül pedig nincs vásárlás. Másik eszközről pedig szinte lehetetlen belépni a simple fiókunkba mivel oda kell az email cím is.
    De ha az meg is van akkor a másik telefonon digitalizálni kell a kártyát. Ezután a mi telefonunkon deaktiválódik a kártya. Ezt látjuk is. Ha ez után gyorsan módosítunk jelszót a saját telefonunkon az appban akkor a másik eszközön az appban törlődik a kártya. Újra regisztrálni kellene ahhoz kell a kártya adat.
    Szóval szerintem biztonságosabb a Simple NFC fizetés mint maga a kártya. Túl van biztosítva.

    #836 LouiS22 Felújították a boltot. Ma mentem vásárolni. Most is csak 1db egysége van a terminálnak(lehúzós, bedugós, nfc olvasós, nyugtás fő egység) de már a vásárló elé tudják rakni gond nélkül. Telefonos fizetést meglátva a kasszás reakciója: "wáoo" Mivel nem volt mögöttem vásárló így beszélgetett velem, kérdezett ezt-azt erről. Ő is ugyan arra jutott mint én: biztonságosabb mint a kártyát fizetés.

Új hozzászólás Aktív témák