Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    Kb. két éve használom az OTP + Vodafone párossal a Wallet-et, rettentően szeretem. Ami érdekes, és tényleg nem értem másnál miért van/volt ennyi gond, nekem mindjárt elsőre működött. Sony Z3C (Vodafone), egyből települt, egyszer nem volt olyan, hogy nem tudtam volna vele fizetni, pedig szinte napi szinten használom, mert ha beugrok pl. kenyérért meg tejért, akkor is kártyával fizetek.
    Majd váltottam kártyafüggetlen Z5C-re, amin egyből települt a Wallet, gond nélkül megtalálta a kártyám, 5 perc után már használni is tudtam. És ez független (de a Vodafone által támogatott) készülékkel volt. Egyik telefon sincs és nem is lesz rootolva, erről nem tudok nyilatkozni, de független telefonnal gond nélkül működik.

    Nagyon sajnálom, hogy megszűnik ez a szolgáltatás, rettentő praktikus volt. Abban bíztam, hogy az app megkapja pl. az ujjlenyomat olvasó használatát, így PIN helyett ujjlenyomattal is fel lehetett volna oldani.

    Emígy az OTP Simple számlacsomagom van, ami nekem kimondottan jó és aránylag kedvező is. A mobilbankjuk kiváló, itt is hiányolom az ujjlenyomatos azonosítást, de nagyon szeretem az internetes fizetés funkciót QR-kóddal. A netbank is teljesen OK. Voltam már City, K&H, CIB, mind sokkal rosszabb volt (igaz, ezeket most nem ismerem, nem tudom, hogy mit fejlődtek). A City ugye megszűnt (ott tényleg 0 forint volt minden, korlátlan ATM, külföldön is, SMS, devizaszámla). A CIB iOS app-ot láttam, működik pl. az ujjlenyomat, szimpatikusnak tűnt, feleségem szereti. A Java-alapú netbank viszont valami förtelmes.

    Remélem az OTP valóban dolgozik egy új mobil PayPass szolgáltatás bevezetésén. Szerintem március végéig kiderül, elvileg úgy lenne logikus, ha a kivezetésre kerülő Wallet helyére egyből belépne az új szolgáltatás.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák