Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Hokunda #7152 üzenetére

    Nyilván van ilyen is, ugyanakkor azt gondolom, vagyok olyan jó emberismerő, hogy annak a pár tucat tagnak, akiknek ismerem az előéletét, oda merném adni kölcsönben az accomat. Nem bármely, bizonyos rang felett lévő tagnak... :U
    Amikor írtam a diplomamunkámat a 3D-s grafikus gyorsítók fejlődéséről, szerettem volna tesztelni minden generációből legalább 1 kártyát (összesen 12 kártya került fókuszba). Ebből elég sok megvolt a környezetemben (rokonoknál, haveroknál), plusz a ph is segített (a akkor legújabb generáció 3 kártyáját a szerkesztőségben volt alkalmam tesztelni), de 2 kártyával nem igazán boldogultam. Ebből az egyiket egy ph-s fórumtárs közbenjárására, egy nagykerből megkaptam hivatalosan tesztelésre,. A másik vonatkozásában írtam a fórumra, hogy szeretnék egyet kölcsönbe, vagy ha másképp nem megy, vennék egyet (akkortájt 5-6K körül mentek azok a kártyák; emlékeim szerint egy GeForce 1-es vga-ról volt szó, és már kinn voltk az FX-ek is).
    Egy általam abszolút ismeretlen fórumtárs jelentkezett, hogy segít: összefutottunk egy metrómegállónál, adta a kártyát, kérdezte hogy mikor hozom vissza, és ennyi. Még az általam felajánlott sört sem fogadta el...:) Természetesen annak rendje és módja szerint, a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyen vártam, és ugyanabban az állapotban (tökéletesen működő) adtam vissza a kártyát, ahogy kaptam. Így is lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák