Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz reelc #61097 üzenetére

    Teljesen igazad van, viszont abban a vásárlók a ludasak, hogy megvették a lópáncélt. Amúgy nekem személy szerint nem a dlc-val van gondom, hanem sokszor az árazással. Nézzük pl. a Grid 2-t. A játékot hivatalos forrásból rendeltem elő 28 euróért. Na most a dlc-k 4-5-6 euróvba fájtak és mindegyikben kb 3-4 autó meg 1-2 pálya(variáció) van. Ez rettenetesen magas.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Źşë'

    addikt

    válasz reelc #61097 üzenetére

    a dlc-ktől én is hülyét tudnék kapni, konzolon bevált, így pc-sekre is ráerőltették, szerencsére a wines marketplace nem tudott kibontakozni... azonban sajnos a dlck nem szűntek meg, és lehet (sőőt) pont ezek miatt van rengeteg olyan játék ami bugos, elhanyagolt.. jobban bele gondolva a legjobb példa az új Batman játék ahogy említettétek. konzolokon nem szokás a moddolás, szóval megjelentek a dlc-k és ennek tükrében ezt megkapták a pc-sek is! nem tudom hogy vagytok vele de én úgy érzem a konzolok "fejlődésével" eléggé negatív irányt váltott az egész játék ipar, legalább is Pc-n (borzalmas portok, irányíthatóság, testre-szabhatóság szempontjából), DLC-k, és még azt a merész kijelentést is meg merem kockáztatni hogy visszafogják a fejlődést, leginkább grafikailag, és fizika téren! Olvastam h össze akarják "fésülni" a 2 vonalat, kompatibilitás lesz az elsődleges szempont, mivel is az mindenkinek "csak jó".. ez már azért elkezdődött.. azért vágyom arra hogy lehessen moddolni egy adott játékot (újra), pl tartalom készítés lehetősége (skinek, player modellek, modok, mapok.. stb.); továbbá legyenek újra dedikált szerverek, a lobbys és szerverhostingos* megoldások maradjanak konzolon (gondolok itt pl. Battlefieldekben* "bevált" megoldásokra: a kiadó csak bizonyos országokban, kontinenseken üzemeltet szervereket, hozzánk legközelebb eső szerver is több mint ezer km-re helyezkedik el... persze ebből nem lesz már semmi :(((

    (#61099) szallasi007 pontosítok, mert Dice :P amúgy sztem is egy idő után unalmas, valami jobbat kellene kitalálniuk, ami vonzza a tömegeket, pl itt van ez a Loadout, azt hittem mennyire frankó lesz, eleinte élveztem is, de másfél óra után unott fejjel léptem ki belőle... akkor Hawken, ez is borzalom, jól néz ki, de semmi nincs ami megfogott volna, vegyél a mechadra páncélt meg festést, meg fegyvereket, és akkor te vagy a király... ilyen multi játékokat azért 2014ben, nekem ez a véleményem, a Bad Company 2 lekötött rendesen, élveztem a körülöttem lévő robbanásokat, a bugoktól herótom volt! melyek egy részét ki sem javította a kedves Dice, mapokat nem készítettek hozzá és itt van al első bekezdés lényege... hagyják megdögleni a játékokat!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • válasz reelc #61097 üzenetére

    A lópáncél messze nem a legelső DLC volt, még 2001-ből is tudok mondani példát, csak akkor még patchnek hívták, és ingyenes volt. Miért DLC? Mert elsősorban nem javításokat tartalmazott, hanem 5-6 óra plusz játékidőt.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák