Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Rizzo #2043 üzenetére

    "Mai netkapcsolatok" ? Aha. Ha szerencsés helyen laksz. Ha valami kistelepülésen, vagy éppen albiban, akkor mobilnettel szívsz. Mint én. 30 kB/s csúcsformában...

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

  • Źşë'

    addikt

    válasz Rizzo #2043 üzenetére

    jó te biztos pesti vagy és minimum egy 30megabites le/feltöltéssel rendelkezel is, de akinek csak invitel pár megabit jut? egy modern warfare 2, fear2, avp mire leér komolyabb időmennyiség... M.O. még nagyon fejletlen szvsz az internetstruktúrában. Vannak olyan települések ahol gyenge kábelnet van csak, ill uhullámú, most azokkal mit kezdjen az ember? Annyi szent h egyszer lejön, de aki nem rendelkezik terrákkal, és még netre is alig telik a magyar átlagfizu mellett, az majd beosztja a helyét... sztem nem ennyire 1xű
    pecsek megkeresése nem egy fárasztó feladat, nagyobb játékportálokon, mint pcguru, gamershell, fileplanet tuti h találsz...

    (#2049) daa-raa hszedből is látszik h különbözőek vagyunk, neked úgy jó akkor jó, nekem így jó, de leírom miért

    Nem a polcon akarom nézegetni, hanem a gépen játszani vele.

    ezt kifejtettem h miért is lehet előnyös sokak számára
    ezek a párszavas leírások sokszor szép, legalább 20-30 oldalas kézikönyvek, melyek azt a célt szolgálják h egy általános termékleírást adjanak az adott vásárolt termékről, mondhatni amolyan kötelező, elvárt dolognak is. Sokszor hasznos sztem.

    Steam-en is lehet ajándékozni.

    igen lehet, de az ember azért mégis jobban örül egy kézzel fogható dolognak mitsemhogy egy virtuálisnak, melyik csomagolás a jobb? az igazi nőé, vagy azé amit a tv-ben látsz? :D
    Akkor növelnék a környezet szennyezést ha eldobnád, olyan helyen ami nem szemétgyűjtés céljából van létrehozva.

    Ha valaki elémállna, hogy cseréljük egy-az-egyben egy Calassic (vagy mittudomén hogy hívják) egylemezes, sima tokos kiadásra, gondolkodás nélkül megtenném.

    ez is egy jó szempont mert akkor legalább már van rá vevő ;]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák