Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Alien83 #12986 üzenetére

    nem értelek, mire fel ez a magyarázkodás itt? ..most nem lehet önálló véleményem? nem tetszik mert bugos szarul összehegesztett vacak, magyarán JÁTSZHATATLAN NEKEM... és akkor leírtam a minősítésemet róla dióhéjban, az hogy neked nem tetszik az én véleményem is szubjektív, mivel másképp látod a dolgokat, és ahhoz hogy én leírjam a sajátom szerintem nem kell itt senkinek sem az engedélye... elvégre ez a demokrácia sajátossága ^^'

    itt nem az ízlésemről van szó ha érdemben elolvastad volna amit írtam, arról hogy tele van bugokkal, amik játszhatatlanná teszik a gameplayt.. mert ha bad company 2 nem tetszik akkor nyilván valóan megvan az ok.. itt nem egy diablo 3t szidtam ami totál nem az én stílusom..

    lehet játékot időre elkészíteni, összecsapni... meg lehet játékot csúsztatni... bf3nak sem rögtön a 2. rész után álltak neki, és aki ismeri ea üzletpolitikáját, és játékait annak ezt nem kell megmagyarázni hogy a profitot részesítik előnyben még akkor is ha a kiadott játékuk egy határ bughalmaz, és csak 1 év múlva lesz hozzá pecs.. am bc2 vel is uez volt, csak sikerült kijavítani a főbb hibáit pár éven belül...

    én még sose voltam úgy hogy ha valakinek nem tetszett valami, leírta, és akkor magyarázzak neki, hogy ugyan már, te hülye vagy... ezt a játékot nem szeretni, valótlant állítasz az általad leírtakban.. nem teszek ilyet, elfogadom a véleményét és keresztülsiklok rajt, de itt phn ez k*rva nehezen megy pár embernek... :U // no offense

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák