Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz sagem #125699 üzenetére

    szvsz ilyen biztos nem lesz h a steam alább adja, elég pénzéhes banda, ill. van bevétel dögivel a piacból és a f2p játékaikból, plusz ha veszélybe érezné magát akkor biztosra veszem h nekiállna átalakítani a közösségi piacot, abba az irányba hogy beinduljon a gempagépezet....

    amúgy szomorúan olvastam este a hírt, mivel kb ez az egyetlen játék amit idén várok, vagyis amiről jobban informálódtam, és már ott csücsült a kívánságlistámon mióta a fáma szólt a megjelenéséről, nagyon régóta fenem már rá a fogam rohadtul vártam a megjelenést, és akkor most görény módon bejelentik hogy egy olyan kliensre viszik itt két héttel a megjelenés előtt ami nincs kellően felfuttatva, nincs múltja, a jelentős játékosok többségnek nincsenek is ott komolyabb digitális vásárlásai, gyakorlatilag nekem is azok vannak meg amiket böngészőből ingyenesen behúztam, hogy majd egyszer meglesem az Edit Finchet is, mert steamen nem kapott még normális leárazást - a többi free játék meg már megvolt - btw én preordereltem az Aurora Editiont - de gondolkozom azon hogy visszamondom... egyrészt mert nem kell még egy kliens a többi mellé, másrészt mert itt megy a b*sz*kodás a vevőkkel... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák