Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz KubanitoS #118832 üzenetére

    Annyit tudok, ami oda van írva. Szerintem ezeknek már nagy része tényleg felesleges. Egyedül a CE kiadások miatt látom még értelmét ha PC gamingról van szó. Konzolboltoknál is amit lehet összeraknak más cuccokkal, hogy érdemes legyen boltot hagyni ezeknek. PC-nél full digitális szerintem már mindenki, a CE dolgokat meg meg lehet venni szerencsére más konzolos boltban, szóval önmagában tényleg pénzégetés volt egy akkora boltot fenntartani azon a helyen.

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz KubanitoS #118832 üzenetére

    Én legutoljára amikor 576 -ba bementem (x éve) akkor azon csodálkoztam, hogy miért nem teszik ki a játékok dobozai alá az árukat. Ha meg akartam tudni, le kellett szednem a dobozt és a hátoldalán megtekinthettem. WAT?! Így tényleg nem sok értelmét láttam ennek. Akciós rekesz abszolút nem volt, úgyhogy számomra már hosszú ideje értelmezhetetlen jelenség. Igaz ez szegedi bolt ... inkább csak egy apró szoba ... volt.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

  • cskamacska

    addikt

    válasz KubanitoS #118832 üzenetére

    "Akkor bemutatótermük sem lesz már? Csak neten megrendeled amit akarsz és küldik vagy átveszed ennél a (képek alapján) magánháznál? Ezeknek sincs már sok hátra sztem... Egy-két év vergődés aztán kampec."

    Ahogy kinéz, ez nem csak egy tanyasi irodaház, de egy cégtemető is. A kampec nem jövő idő, már most úgy fognak működni, mintha te a garázsból árulnád a Cenega cuccait. :(

    Viszont a hely választás érdekes. Anno 2000 környékén, a Glorious PC Gaming sokadik aranykorában a közeli Móricz Zsigmond körtér egy kis mellékutcájában(Siroki / Bicskei / Bercsényi valamelyike) szerénykedtek egy garzon lakásban, utána 2004 körül költöztek a Dohány utcába, egy sokszor akkora puccos bemutatóterembe, majd rányitottak a Múzeum körúti boltjukra, talán még vidékre is terjeszkedtek párat.. és most költöznek vissza körtérnél is rosszabb albiba. :B

    De az átlag számtech boltoknál még messze jobban bírták, ott ököl szabály volt már 10 éve is, hogy ha 2-3 évente bementem egy nagyobb bevásárlásra a belvárosba, akkor a nem hogy a sarki monitor bolt nem volt meg, de még az utcáját és felszórták nemzeti dohánybolttal, és lakóparkot ültettek a helyére. :))
    Így a 3-5 éves garanciát is érdekes lett volna intézni, de tapintatosan megkíméltek ettől, mert mindig csak 1-2 évet adtak mindenre. ;]

    DJcultureÚr: Az AI vezérelte migránsokról nem is szólva, amik önvezető felhővel fogják kibányázni a bitcoint a deep learningbül.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák