Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz FunPro #116098 üzenetére

    Kerüljön fel, nem is ez volt az írásom lényege, hanem az, hogy lassan az a hülye aki előrendeli (abszolút nem drágán és nem is minden játékot csak a kedvenceket) mert kb semmi pluszt nem kap, sőt nálam sokszor a megvett játékokkal több a gond mint a warezolt-tal, nem is értem miért, és itt nem az optimalizáció a probléma, nyáron pl az AC 3 valamiért nem óhajtott elindulni miután egyszer kiléptem, azóta meg jó, és hasonlók, mondanom se kell a másik oldalon sose volt ilyen gondom se.
    Illetve ez egy összetettebb dolog mert nem károsítja a dolgokat, még ha sok gyártó vagy kiadó (filmeknél is) meg is érdemelné, de akkor is, legalább lenne egy úgymond íratlan szabály, hogy mi korrektek vagyunk és várunk egy hetet a kiadás után a kalózverzióval ha már mindenáron fel kell törni, vagy valami ilyesmi, lassan a kényelmen kívül más nem szól az eredeti játékok mellett, és ez probléma szerintem.

    (#116099) reelc
    A 2k-s oem Win 10 kódra sajnálja a pénzt, pedig az aztán mindennél jobban Best Buy. Meg nem is kell mindent megvenni, de amilyen ütemben értéktelenednek a játékok nem halna bele senki se de mégse veszi meg, a Shadow of Mordor 2 év alatt free lett.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #116098 üzenetére

    már az nagy baj hogy foglalkoznak olyan csapatok törésekkel akiknek nem kellene...
    ha egyszer segítik hogy feketén terjedjen, akkor pont hogy előbb tölti le mint megy el megvenni (már csak lustaság szempontjából is - erről volt cikk is még régebben kvázi hogy miért tölti le a gazdag német ha meg is tudná venni, minden ok benne van Cyber hszeiben)... pont ez benne a rossz, ha nem lenne nem töltenék le hanem megvennék... akit érdekel valami az úgyis tesz az ügyben hogy részese legyen (csak nem mindegy hogy melyik utat választja)

    tudtommal konzolon nem nagyon törik fel a játékokat, és pont ez miatt veszik meg a termékeket...

    "Azt is elmondhatom, hogy ami tényleg jó, annak meg nem kell a warez miatt aggódnia, mert az úgyis anyagi siker lesz"

    gta5 csak azért nem döntött warez rekordokat mert megvették pont a multi miatt, crysis meg pont azért lett anno warezkirály, mert a nagy többséget csak a tech része érdekelte (ezt itt le is írtad (#116105) FunPro)
    és lehet lett volna több spinoff is, csak pénz nem volt

    (#116095) cyberkind én meg a rilizer csapatokra haragszom hogy képmutatóan odaírják hogy vedd meg (igen tudom, mert itt közülünk ki nem cselekedett volna hasonlóképp egykoron?! de azóta megvan minden eredetiben, meg még sokkal több is) ha letöltötted és tetszik, meg a l####t veszi meg az átlag ember, azért van hogy letőcse a pistike meg a szomszéd gizike - és nem látják be ha nem lennének akkor nem lenne szar a palacsintában - csak károsítanak, nem építenek

    (#116100) cyberkind lassan az a hülye aki előrendeli (abszolút nem drágán és nem is minden játékot csak a kedvenceket)...

    igen, ez már többször elhangzott itt a topikban ill. erről az jut eszembe h van az az eset, biztos többen vágják, szegény parasztbácsi megvédi a kis veteményesét, áramot vezet a kerítésbe, közben jön a tolvaj, megrázza, hát persze hogy a bácsi lesz a hibás mert bement lopni az áldozat :DDD

    amúgy sokszor jut eszembe hogy itt nem az a cél hogy megértsük a nemes célokat ami a warez ellen szól, hanem az hogy együtt éljünk vele, elfogadjuk, ne tegyünk az ügyben semmit, jó ez így... meg megkerüljük hatásosan, még ha csak 1$ is adunk ki egy csomagra, legalább megnyugszik a lelkünk hogy teszünk a jó ügyért :DDD

    (#116104) djculture mondjuk ha jól veszem ki akkor neked pont az a problémád hogy túl drágák a játékok, amivel egyetértek, de azt se felejtsük el hogy idehaza se tiszta mámor az átlagfizetés

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák