Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koppanyvezer

    tag

    0day játékok témájához hozzászólva:
    Én szerintem két kezemen meg tudom számolni hányszor vettem így játékot. Gyorsan visszaemlékezve a legutolsó néhány darabra: TBoI rebirth, Rayman Legends, Bioshock infinite (szintén pár nappal megjelenés után, olcsóbban), Fez
    És igen... bár nem mondtam ezt így konkrétan ki, de nyilván én is azért vettem meg akkor őket, mert rögtön játszani akartam velük... és mindet végig is vittem rögtön (Isaac-et nem... 1, mert mondhatni nincs vége 2, béna vagyok hozzá:D).
    Ilyenkor azért örülök, hogy bármennyire is érdekelne pl egy új AC cím... valszeg a nem létező hajamat tépném a megjelenéskori állapota miatt.
    Mondjuk a legtöbbször sajnálok is olyan pénzeket játékokra... pláne ha nem is biztos, hogy az ember minőséget kap annyiért.

    Kritikákhoz hozzászólva:
    Én csak kíváncsiságból szoktam metacriticet nézni néha-néha... de mindig a fikára számítok. Ha valamit nem húztak le az userek és ilyen 80-90 % fölött áll, akkor azokat hívjuk klasszikusoknak/minden idők legjobb játékainak (Ocarina of Time, Baldur's gate-ek...stb). Mondjuk erről szerintem nagyban tehet a 3 opciós szavazás (positive, negative, mixed)... így egy játék vagy 1-es vagy 10-es a legtöbbeknél.
    Aztán kivételek mindig vannak, amikor egy underground játékosbázis felhúz egy címet.
    Én ha nagyjából objektív értékelést akarok látni, akkor megnézem a gamespotot és összevetem a steam-mel (mondjuk az utóbbi szintén 1-10 kateg).

    TotálKeksz meg a legtöbbször korrekt, pláne olyankor, amikor "fikáz" egy címet, de hozzá teszi, hogy valszeg vele van a baj és ez a játék nem az ő stílusa...stb, nem úgy, mint pl az OtherWorld (pláne régebben). :D

    [ Szerkesztve ]

    Steamen: xxxpaulxxx

Új hozzászólás Aktív témák