Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz warcat #69012 üzenetére

    engem nem zavar az, hogy nyerészkednek rajta (úgy is a vevő dönti el, hogy megveszi e, avagy sem), valamiből meg kell élniük, te nem így tennél?! és ezt miért büntetné a fogyasztóvédelem? ilyenről még nem hallottam

    2016ban ezeket a ddr3 memókat több mint valószínű hogy senki se fogja már venni (vagyis a többség az már nem)... ddr4 már régen készülődik leváltani a 3at, ha jól tudom 2010 óta.. én inkább a vgak árát tartom siralmasnak... régen egy csúcskat vga-t kaptál max 100-120k ért most meg akár 3x árat elkérik érte, a ram szvsz korrekt még így is olcsó (régen annak örültem h Far Cry mellet volt 512 mega ramom, és azzal is swappolt a játék), hálát adhatunk hogy az alaplapért nem kérnek el 4-5x annyi pénzt mint amennyibe most kerül

    egyébként elég logikusnak tartom azt mikor 9-10k volt a ram hogy ettől olcsóbb már nem lesz... 8 giga ramért 10ezer, sztem ajándék, aki akkor nem vásárolt be annak tudatában hogy mi a helyzet, az magára vethet, és még ennyiért sem drága, ahhoz mérve hogy régen mennyivel drágább volt a sokkal kevesebb

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák