Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Crytek #56829 üzenetére

    Töröljék csak, de akkor én itt leteszem a nagy esküt, hogy soha a büdös életbe olyan játékot nem veszek, ami Steam-hez kötött, hanem ártól függetlenül le fogom tölteni torrentről, különös tekintettel a Valve múltbéli és eljövendő programjaira.
    Nyilván ennek kicsi az esélye, mivel nem járkálok tilosban, abban meg csak reménykedek, hogy a joglejárt, meg ilyen-olyan okok miatt a Steam-ről eltűnő játékaim nem tűnnek el a fiókomból, mint pl. a DiRT2,

    Az ilyen joglejáratos dolgokat viszont nevetségesnek tartom, és amatőrségnek is. Mi az, hogy a Deadpool-t fél évig árulhatják. Ha így van, valaki balfasz volt az Activision-nél. Nekem meg nem lesz lelkiismeretfurdalásom a Reloaded miatt. Mostani Steam akcióban 12€-ért még nem mertem megvenni, egy darab játékért nem szoktam annyit kifizetni, 5-6€ környékén van inkább azaz összeg, ráadásul ki sem próbáltam, hogy ér-e nekem egyáltalán pénzt, úgy meg továbbra sem vagyok hajlandó megvenni semmit.

    Csajt is megdugod, mielőtt feleségül veszed. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák