Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz KubanitoS #51666 üzenetére

    egyenlőre erre azért nem vennék mérget, 100%osan nem javítják ki szvsz, a Dice játékokra ez jellemző, én pont ez miatt nem vettem meg a 4et... Bad Company 2 szerverek nem mentek induláskor kb fél hónapon keresztül, lagos multi, hitbox failek, bf3 átszabott játékmenet, szvsz rosszabb fizika, itt is hitbox és hit regisztrációs gondok... ezek után nem kértem a 4ből mert annyira kiakadtam a bandára hogy mindig ekkora fost adnak ki, h eldöntöttem nem veszem meg, hiába nyomatnak agyonhypolt trailereket, az nem az amiből a játék lesz a legvégén hanem egy olyan valami amin csak az ember felhúzza magát... elvégre a játékot azért játszod h élvezd és ne idegeljen ki! olyan hibák miatt ami nonszensz! ésss ami a durva h ezek után még egy call of duty-t is jobban élveztem mint a bf3at... mert ott nincsenek ilyenek! persze a hibáitól eltekintve már, de bc2 viszi a pálmát, annyi idő után még mindig megvannak a főbb hibái

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák