Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Nekem elég egyszerű a képlet :)
    Konzol vs. PC
    - Sosem tudtam kontrollerrel játszani, nem is érzek rá késztetést, hogy megtanuljam. Játszok olyan játékokat PC-n amiket mások szerint eretnekség bill+egérrel tolni (soulslike-ok például), de nekem megy.
    - Van egy pár exkluzív a Sonynál, amikért fáj a szívem, de nem halok bele, ha nem játszhatok teszem azt a God of Warral.
    - Mellé még csak tévém sincs, szóval nekem már az is egy plusz beruházás. Csak most minek? :D

    Játékokból perpill ugyan többet veszek, mint amennyivel játszani tudok (Pedig jobb heteken 40-50 óra a játékidőm), de:
    - Day1 csak olyat veszek, amivel rögtön játszok is, esélyesen be is fejezem egy lendülettel. Előrendelni meg ennél is ritkábban szoktam.
    - Dolgozik bennem a hörcsög is, sokszor csak azért lecsapok valamire, mert akciós és egyszer majd akarok játszani vele. Igen, lehet hogy fél év múlva ami most 50%-os akcióban van már 75%-ot kap, de lehet addigra én végigjátszom, mert tudok rá időt szakítani vagy nem leszek olyan helyzetben, hogy éppen meg tudjam venni. Sosem lehet tudni mit hoz a jövő.
    - Ami nem érdekel azt ingyen se szoktam behúzni. Plusz egy sor miatt nem aktiválom be, inkább bedobom ajándéknak. Csak olyan játékom van, amivel játszani akarok.

Új hozzászólás Aktív témák