Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz TheNewDawn #129863 üzenetére

    Alap igazság, hogy ami bekerül bundliba, az onnantól filléres tételnek számít.

    Subnatica, kingdom come, shadow tactic bundlizva
    Arkham játékokhoz szinte ingyen hozzá lehetett jutni, alan wake szintén...
    (Amúgy ha máshonnan nem, a hazai pc játék magazinokból elég sokat össze lehetett kaparni ebből a pár játékból...)

    Az ac-t azért nem tekintem olyan nagy durranásnak, mert ha a saját tartalom kiszórása olyan nagy szám, akkor az EA a legnagyobb istencsászár.
    (Egyébként itt emlékeztetnék mindenkit a régi Uplay on the house akciójára, ami a syndicate-el kvázi folytatódik, csak most éppen B kliensükben osztogatnak, nem pedig az A-ban.)

    Nem azt mondom, hogy ezek rossz játékok, sőt!

    De akiket érdekeltek ezek a játékok, azoknak valószínüleg már megvannak. Aket pedig annyira nem, azoknak olyan mindegy, hogy most éppen mit osztogatnak ingyen, úgy sem értékelik.

    Azért hoztam példának a farming simulatort (amit amúgy én is behúztam :O ), mert az még valamilyen "értéket" képviselt annak, akit igazán érdekelt.

    Mondjuk, mi alapján számít egy ingyen játék "jónak".

    Minden jó ami ingyen van?
    Az a jó, ami boltba 40 euró, most meg ingyen van?
    Vagy egy kiváló játék számít jónak?

    Nálam igazából attól lesz egy játék ingyenosztogatva ilyen: :Y , hogy egy élvezhető játékról beszélünk, amihez előtte nem nagyon lehetett hozájutni "jóárasítva".

    U.I.:

    A jó, élvezhető, kiváló szubijektív fogalom. :K

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák