Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Na G2A most verte ki a biztosítékot nálam...

    Vettem egy tételt, direkt figyeltem rá (ahogy eddig is), hogy ne legyen bekapcsolva a shield. Végig csak a játék árát mutatta a terhelendő összegként. Erre utána látom, hogy jóval a megvett tétel kétszerese hiányzik a g2a számlámról. Megnézem és látom, hogy ezek a barmok felszámolták a havi előfizetést a shield-re...

    Mégis hol a f@szomba kértem én, hogy akarom ezt? Eddig is legalább 2 helyen kellett kipipálni ezt a retket és még így is? Írok a supportnak, hogy shit happens, erre azt mondtja, hogy én aktiváltam be és már nem az első alkalommal (?????) Azt mondja, hogy nincs refund sem... Kb 3percig lehetett aktív a sub, mert rögtön észrevettem a lopást és nincs refund???

    Ekkora mocsok rabló céget, azt még elnéztem, hogy ha eladni akarsz akkor is minden szarra levonnak (nem kevés) fee-t, még akkor is, ha rögtön törölsz egy selling-et, mert ugye (teljesen) szerkeszteni nem lehet, csak törölni és újra felrakni. De ez, ez már tényleg a pofátlanság ne továbbja...

    Ja és le se lehet mondani, mert azt írja, hogy nem lehetséges...

    és ahogy látom, nem egyedi eset... Felháborító, hogy még csak nem is tudsz ellene tenni semmit. Meg mi az, hogy refund, fogyasztóvédelmileg ez lehetséges?

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák