Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Csapoati #102849 üzenetére

    megszokta hogy mindig csak neki lehet igaza :DDD

    van olyan ismerősöm aki azért szólt le másokat, mert a nyakukban ott a headset, (tel, mp3, rádió stb.) ill. mi a f***nak hallgatnak ilyen sz*rokat az emberek?! ez most kb uez :D

    amúgy rengeteg embernél látványosak a reakciók, nem holmi lefizetett közönség szerepeltetését látni - mindenesetre nem veszek olyan dolgot ami nem tetszik nekem, és nem leszek mérges ha valakinek öröme van valamiben :D
    a cuccot én egészen biztos ki fogom próbálni, és egy új evolúciós lépcsőfoknak tekintem a szórakoztatóiparban - hiába voltak már ezelőtti próbálkozások, ha sikertelenek, és nem is volt igazándiból táptalaja a témának... most berobbanhat, mert minden adott a sikerhez - ill. ahhoz hogy tökéletesedjen (méret, dizájn stb...), ahhoz kellenek az első lépések is (és pont ez miatt nem szólnám le a méreteket, ha nem lett volna akkora az első számítógép mint amekkora volt, nem tartana itt a tech, és fejlődne még mindig, újabb és újabb területeket meghódítva)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák