Új hozzászólás Aktív témák

  • Conki

    tag

    válasz salgado #399 üzenetére

    2027 rulz:D

    Sokat gondolkoztam rajta, hogy miért nem tudunk az idegenekről konkrétan. Aztán belegondoltam. Én csak egy kis szar vagyok Európában, nekem semmit nem kell tudnom. Egy titkos amerikai bázison akár már egy egész UFÓ géppark is lehet, tucatszám lény-holttestekkel. Ha van ilyen, úgy őrzik, olyan titokban tartják, hogy bármely más nagyobb birodalom sem tud róla. Nem hogy én:) Ehh olyan tudatlanok vagyunk, s nem is tudunk róla:) Minden csak átverés. Ki tudhatja miken dolgoznak titokban, s hol tart a tudomány. Talán mi csak egy régen használt technológiának örülünk, ha kijön az 5GHz-es P4, vagy kirepülhetünk a világűrbe túristaként. Lehet, pár nap múlva megjelennek tonnaszámra az UFÓ-k az égen, s a mi kedves amerikaiaink már felkészülve várják őket. Bármikor megtörténhet bármi, s mi meg csak éljük nyamvadt életünket. Mi van, ha már harcolnak a Földiek az idegenek ellen egy másik naprendszerben? Mi csak azt tudjuk, amit a TV-ben láttunk, vagy amit egy újságban olvastunk. Látta bármelyikünk saját szemével ahogy a Mars-kutatók leszálltak a Marsra? Látta valaki saját szemével, amint Neil a holdra lépett? Mi csak képeket láttunk, honnan tudhatjuk hogy igazak voltak? És ha csak azért sugározza nekünk ezt saját fajtánk, hogy azt higyjük ez tényleg így van, s tényleg így tart a tudomány? Elképzelhető nem? Jól bevettük nem? Mindenki elhitte, még énis. Bármi megtörténhet...

Új hozzászólás Aktív témák