Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pszihopata85

    tag

    válasz _Smooth #41071 üzenetére

    Raid0 nem a sebesség miatt lenne érdekes, hanem azért hogy egyben lássak 6 terrát.
    SSD nyilván jobb lenne, de úgy gondolom, hogy amire nekem kell az elmegy SSD nélkül is. Annyit nem ér az SSD hogy USB-n dugjam rá miatta valamelyik HDD-t.

    HDMI-n csak az egyik tévére menne a cumó, a másik etherneten kapná. Talán később majd kerül oda is egy Pi2. Erre kérdeztem, hogy KODI médiamegosztása nem jó-e a célra.

    z906 a tévé mellett van. A tévé rá is van kötve, ha tévé műsort nézek néha lenémítom a tévét és a z906-on váltok a tévéről jövő jelre. Ugyanezt a módszert követem a HDMI-n küldött hang esetén. A hangfalra csak akkor kapcsolok, ha van miért :D
    Most is így működik. Egy bajom van a jelenlegivel, hogy a KODI-ban eléggé nehézkes átállítani a hangkimenetet. Sokat hallgatok rajta online rádiót, amit nyilván nem a tévére küldök, de ha meg nekiállunk valami filmet nézni, akkor meg állíthatom vissza a hangkimenetet a tévére.

    BD3D nem vonz. 10-18 GB mkv-kat szoktam nézni.

    "Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom. Nem? De! NÉÉÉGY!!" Laár András

Új hozzászólás Aktív témák