Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz devil-k #37837 üzenetére

    Miért, nem fut rajta? Nem elérhető róla a megosztott tartalom smb-n, ftp-n, egyebeken? :F
    Szeretem mikor emberek ragaszkodnak a hülyeségükhöz. :)

    Még fizikailag sincs sokszor különbség, sokszor a vas is ugyanazt. Mondjuk van NAS/MS és router arm alapokon, NAS/MS és HTPC x86 (Atom) alapokon... de mégsem alkalmas csak arra ami rá lett írva. Az nem számít esetleg, hogy milyen színnel írták rá? :D

    Félreértés ne essék. Tudom, hogy mit tud egy router torrent+USB HDD kezelés terén, ill. mit tud NAS funckionalitásban. Nekem kevés, ezért nem használok ilyet. De ettől még belátom, hogy vannak akiknek ez is elég és mégis vmi korlátozott NAS/szerver funkciókra használják. Akkor másnak nem nagyon hívnám... mondjuk kézikonzolnak vagy gamerpc-nek.

    De a többiek is jöhetnének azzal, hogy itt sokan nem HTPC-t használnak, hanem egy bóvlisz*r diavetítőt. Mert a HTPC onnan indul, hogy 200W képminőség-javítókra + lineáris táp. A többi passzinászra jó. :DDD

    De akinek ez nem esett le (vagy köti az ebet elszántságból) annak már nem is fog úgyhogy részemről lezárva.

Új hozzászólás Aktív témák