Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz zsigus #12988 üzenetére

    :W basszus hogy ez nekem miért nem jutott eszembe hogy átírjam a fájlneveket ohh te jó ég :D

    A fejlesztőknek terveztem írni csak ugye elveszett amúgy rohadtul nem látom át ezt az xml xbmc skinezést, azt hittem olyan simán megy majd mint a html+css hogy néhány nap alatt simán átlátom az egészet egy kis utána olvasással meg bármit megcsinálok. Nah aztán a nagy ....

    istenigazából a legnagyobb problémám hogy nem jövök rá hogy hogyan lehetne egy új nézetet felvinni a bal oldali menübe és akkor így nem kéne átírogatni hanem simán 0-ról lehetne felépíteni és akkor később könnyebb is lenne belerakni. Ilyen egyszerű full screen nézetet ahol mittudom én 3x3-as vagy 4x3-as lekerekített téglapban jelenik meg a poster vagy thumbnail kis animációval mintha benyomódna mikor rááll az ember az sima ügy de egy showcase aminek van külön showcase.xml-je meg egy másik fájlban még egy csomó egyéb vacka azt már nem vágom. És sajnos a wiki oldal sem a nulla alappal rendelkezőknek és hiányos angol tudásúaknak készült.

Új hozzászólás Aktív témák