Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz PeterPH #42362 üzenetére

    Milyen bíróságon? :))
    Most komolyan ... de ne röhögtess már, légyszi :D El sem jutna az ügy bíróságig, mivel nincs is ügy.

    Nézd. Vettem, egy legitim e-shopból, egy legitim win10 serialt, amit a gyári hitelesség-vizsgálat accreditált.
    Erről van számlám. Innen ez ennyi, és nem több.

    Az sehol nincs kikötve, hogy mennyi a win10pro retail minimál ára, és az sincs, hogy ezeket hol vásárolhatod meg.

    Neked igazából, csak annyi a belekötnivalód, hogy mindez negyed áron történt. Na ééééés? :O
    Nemhogy örülnél, hogy végre, legálisan lehet egy OS-ed, de neeeem ... most épp azért csíp a pisi, mert túl olcsó.
    (Ugye, eddig sokan azzal érveltek, hogy milyen drága)

    "Vegyük át mégegyszer: ha ennyiért hozzá lehetne jutni hivatalosan, akkor senki nem venné meg a kb, tízszeres bolti áron."
    De hiszen épp erről van szó, hogy ennyiért hozzá lehet jutni, ennek ellenére, megy itt a hiszti.

    "Ezek a kulcsok arra jók, hogy ne kelljen kmspico és társaival vacakolni, de legálisan nem lesz a tulajdonodban a szoftver."
    Nem! Ezek a kulcsok arra jók, hogy legalizáld az OS-ed, elérhető áron. ;)

    Amúgy, ha pl a Steamet veszed alapul, oda is árulnak kódokat, ebayen, és csomó thirdparty oldalon, pl G2A, vagy Humblebundle ... sorolhatnám.
    Eltekintve az orosz VPN-es kódoktól, ezek teljesen legálisak.
    Másfelől, a szoftverjogokat olyannyira megbonyolították, hogy ember legyen a talpán, aki kiismeri magát közöttük, ezért nem gondolom, hogy Te ezt így csuklóból vágod.
    De azt semmiképpen sem gondolom, hogy bárki, bármikor, megvétózná, ezen kiadott kódok létjogosultságát, és elvinnék a gépedet, mondjuk a rendőrségre.

    Szóval, szerintem, félre a pónikat ... ööö .. pánikot, és inkább legalizáld az OS-ed, mint azon aggódj, hogy mikor fognak a kommandósok berepülni az ablakon, golyózáporba borítva a nappalidat :D

    szerk: Annyit azonban elismerek, hogy itt, valószínűleg, egy jogi kiskaput használnak ki, de valójában ehhez semmi közöm. Én valóban nem hiszem, hogy ez miatt, engem valaha is, bármilyen hátrány fog érni.

    szerk2: Ja, amúgy már az új OS-ről vagyok. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák