Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném.
    hogy jutottam ide: Nas-t terveztem venni, fórumot olvasgatva átterelődtem a HTPC alapú nasok felé, majd elgondolkoztam most hogy mi lenne ha ez ki is váltaná a médialejátszót - ezt már korábban néztem hogy dedikált lejátszók utáni evolucio egy htpc

    Jelenleg WD tv liveom van, ez külső HDDről vagy a PCben lévő redektől kap "enni". Ezt a kört szeretném leegyszerűsíteni (valamint hogy ne menjen az monstrum csak azért a háttérben film közben hogy tudjak mozizni - valamint torrent)

    Ezért néztem Synology 215J-t, és mellé terveztem popcorn a400/410et venni.
    Mivel Benq w1300as vetítőm van egy jó vászonnal szerettem volna a WDnél jobb képminőséget a popival.

    Felmerült bennem hogy ezt a duot kiválthatom e HTPCvel...

    Addig már eljutottam hogy egy Asrock Q1900DC alappal megáldott htpc tökéletesen át tudja venni a synology szerepét.
    Azonban kép/hangminőségben lejátszási képességekben tudja azt (esetleg jobb is lehet) mint egy popcorn a400?

    Illetve lehet más sokat akarok, de tud úgy működni hogy ellátja a NAS szerepkörét 24/7ben és mellette még médialejátszó is? (első sorban HDMIvel lenne kötve okyo 807es erőlködőre)

    Pár napja már olvasgatok párhuzamosan nas, syno és nem régóta ezt a htpc topikot.. hogy tovább jussak a gondolkodásban/döntésben most már kérdeznem is kell.
    Köszönöm a válaszokat előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák