Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz szacsee #210 üzenetére

    Hát a szokásos AMD-s, "minőségi dolgok". Megveszem a lapot, a procit..rá a hűtést. Erre a hűtés papírján(sajna a boltban nem néztem meg) írja,hogy csavarozzuk le a keretet és csavarozzuk helyére a hűtőt. Aham, csak épp a keret pattintós, marhára nincs hova csavart becsavarni...:( MIndegy, valahogy megoldottam,de csak úgy tudtam,hogy úgy feszül,csoda,hogy a proci nem törik szét. Igaz, 23 fokos. :D )

    Végül is egy BE-2300 45W-s proci és egy GA-MA69G-S3H lap lett véve. Jah , a lap szétszivatott, faszán felinstall minden, rádugom a pendrive-ot, erre kifagy az egész...szívtam szívtam, win reinstall,egy teljesen másik XP-t raktam fel...ugyanaz....ezzel szívtam másfél napot. :((( Aztán csökkentett módba rádugtam, akkor jó volt, utána meg most már megy rendesen.

    Viszont valami gagyi házat vettem, van benne a táphűtés, procihűtés,plusz egy halk 8 centis venti és a táp meg hangos....ha a fejem odateszem,akkor nem hangos,de ahogy elveszem,akkor hallom a búgást. Alaplapi vga-val,meg egy vinyóval csak nincs leterhelve a rohadék. :U (Egyébként egy Chieftec 450W)

    Kivágom a hatodikról, az az igazi fogyasztáscsökkentés... :(((

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák