Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    Sziasztok!
    Van a családban 2db HP elitebook 8760w.
    Az enyémbe egy Intel 62205anhmw wifi kártya van, de nem túl jó, állandóan hibás dns címre hivatkozva dobálja a wifi-t. (Nincs semmi baj a dns beállításokkal csak ez a laptop szórakozik ezzel és csak wifi-n).

    A tesóméban meg egy Intel 633anhmw wifi kártya van, ez gyönyörűen működik, és 5ghz wifit-is kezel. Gondolom ez lehetett a gyári megoldás mindkettő esetében, mert a 3db antenna meg van, az enyémre viszont csak 2-t lehet dugni.

    A 633anhmw-t ki is szedtem a tesóm laptopjából, kipróbáltam az enyémmel gyönyörűen működött.
    Ezen felbátorodva sikerült innen a használt piacról szereznem még egy 633anhmw-t.

    Ma jött meg, beszereltem és erre 702-es hibakód fogad, hogy nem támogatott a wifi kártya...
    A windows ugyan feláll, minden működik, csak wifi nincs mert le van tiltva.....

    Na ez most miért?
    Hogy van ez hogy 2 tök egyforma wifi kártya van, és 2 tök egyforma laptop, és az egyik wifi kártyát kezeli a másikat meg nem. :W :O

    Tudom hogy a laptop mPCIe foglalata white list-es, magyarán nem hajlandó akármit kezelni ezen a porton, direkt ezért próbáltam ki előtte, és direkt ezért vettem ezt a kimondott típust... :(((

    Most ez esetben mit kellene csinálnom?
    A választ, segítséget előre is köszi! :R

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák