Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz markknight #9 üzenetére

    ezek fizetett postok lehetnek, twitchen is erről beszélt a partnerük hogy milyen jó játék majd átjönnek a codból :D

    Én azért megnéztem, mert kiváncsi voltam hogy muzsikál a Snowdrop FPS környezetben.

    Az FPS (mármint a framerate) nagyon jó betahoz képest, ami fontos is egy ilyen játéknál, az én gépemen stabilabban fut mint a codok mostanság. Kinézet OK, de azért nem egy Division. cserébe steril a környezet, semmi fizika, semmi nem mozog

    gameplay, egyszerűen nem nagy szám, de azért nem is gagyi. Mondjuk előrébb van mint egy random Unreal engine játék, nem akarom eldobni az egeret amikor ugrik a karakter, hanem egész folyamatos a mozgás.

    netkód, kb 10 tickrate lehet, duplakillek meg falmögött meghalások sorban. Látom nyomatni fogják a fake PR esportot ekörül is, de amíg ilyen arra valójában alkalmatlan, ezzel egy percig nem játszana komolyabb játékos. Destiny 2-vel vetekszik kb, pedig azt a trágya pvp élményt nehéz alulmúlni. Persze már beígérték hogy majd a megjelenéskor nem ilyen lesz, hát meglátjuk.

    A régi csapatmunkás ígéreteikkel szemben, az eszetlen rambózást díjazza a játék, sokkal előrébb végez valaki egy rakat killel mint aki a pontokat foglalja és megnyeri a csapatnak a kört..

    a gránátokkal nem tudom mi a helyzet, teljesen összevissza pattog, de legalább nincs akkora spam mint a codban, inkább a fegyvereken van a hangsúly, ami nekem bejön

    Tetszett, hogy a választott világbeli (egyelőre van Division, Far Cry, Watch Dogs, Splinter Cell, Ghost Recon) karakterhez igazodik a játék közbeni bemondó hangja.

    de összességében azért nem egy nagy szám, újat nem mutat, tipikus CoD/ow játékmódok vannak. Ott az Ironsight, Shatterline vagy tucatszám ázsiai cod klónok, ezekhez képest nem sokkal van előrébb, csak kicsit nyugatiasabb a tálalás.

    El tudom képzelni hogy ha foglalkoznak vele lesz pár ezer concurrent játékos egy ideig, az se ártana ha Steamen kiadnák, hiszen ott van az ilyesféle játékra kapható tábor, uplayen kit szívnak el, r6 sieget? :D.

    /s

Új hozzászólás Aktív témák